Autobrand aan de Buitenhofdreef

Op een parkeerplaats aan de Buitenhofdreef in Buitenhof is een auto volledig uitgebrand. Dat gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag rond half 2. Hierbij is niemand gewond geraakt.

Foto ter illustratie | Foto: Archief
 
Drie harde knallen hoorden omwonenden, waarna de auto volledig vlamvatte. Ook twee andere auto's die in de buurt geparkeerd stonden, raakten beschadigd door de brand. Dat meldt een woordvoerder van de politie aan Omroep West. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van de brand. 

 

Tientallen keren raak 
Autobranden in Delft zijn niet nieuw. Afgelopen maanden was het al tientallen keren raak, met name in de wijk Vrijenban. In december kondigde de gemeente extra maatregelen aan.

 

Eind maart stuurde politieke partij Hart voor Delft nog schriftelijke vragen aan het stadsbestuur waarin is gevraagd of er al mogelijke daders van de recentelijke branden in de stad in beeld zijn. Antwoorden op deze vragen komen naar verwachting eind april.